Treenerid

Peatreener Ervin Kade +358405313284; +37253590560 ervin@kalevboxing.ee

Haridus  TÜ kehakultuur, MA

(Eesti poksikoondise peatreener)

http://entsyklopeedia.ee/artikkel/kade_ervin

Vanemtreener Vello Kade +3725132380  vello@kalevboxing.ee

Haridus TÜ kehakultuur

http://entsyklopeedia.ee/artikkel/kade_vello

Liivalaia 7, Tallinn (hoovi poolt sissepääs)

Treenerid:

Alfred Vest +3725155517  alfred@kalevboxing.ee

Parim poksitehnika treener Eestis.

Kaupo Arro +37255543474     kaupo@kalevboxing.ee

Haridus TTÜ kehakultuur

Viiekordne keskkaalu Eesti meister klassikalises poksis, paljude rahvusvaheliste poksiturniiride võitja, endine Rio Olümpia kandidaat ja tegev profipoksija.

http://www.eestipoksiliit.ee/kaupo-arrost-saab-eesti-poksi-noortekoondise-peatreener/

Marko Virkunen +3725545858    marko@kalevboxing.ee

Haridus TTÜ kehakultuur

Raskekaalu Eesti meister  klassikalises poksis

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/selgusid-eesti-meistrid-poksis?id=15318244

Pirita Majandusgümnaasium (maadlussaal).

Treener Timo Põder +37253292413  timo@kalevboxing.ee