THREE MAESTROS CUP & THE BATTLE OF THE BALTIC SEA 2015

BOXING_CUP_Piletilevi_1200x1200pxl_naiduk4DSC_0092üldvisuaal lsparteri plaan

PEALKIRI

Tule ja saa osa esmaklassilisest ning harukordsest poksiüritusest – eri klass!

  1. novembril leiab Tallinna Lennusadamas aset eriti eksklusiivne poksipidu – just „poksipidu“ on õige sõna eeloleva ürituse kirjeldamiseks, sest kus mujal on pealtvaatajal võimalus nautida Eri Klasi, Uno Loopi ning mullu meie seast lahkunud Peeter Sauli auks klassikalist muusikat ning elada selle kõrval kaasa profipoksi suurnime Robert Heleniuse jätku maailma tippu tuntud idanaabri Denis Bakhtovi vastu!

Esmaklassilise toitlustuse ning eriilmelise Lennusadama meeleolu tõstavad  vanameister Ivo Linna ning maestrote auks esineb Ott Lepland. Väikse muusikalise palaga astub üle pika aja üles ka Uno Loop isiklikult.

Eri Klasi, Peeter Sauli ning Uno Loopi näol on tegemist mitte ainult rahva südamed võitnud muusikatalentidega, vaid ka endiste poksimeistritega. Nii näiteks tuli Peeter Saul neljal korral Eesti meistriks, Uno Loopile riputati noore mehena kuldmedal kaela kahel korral ja Eri Klas tuli Tallinna meistriks.

Õhtu käigus jagataksegi välja kolme maestro poksikarikad ning seejärel algab profipoksi osa, kus astuvad üles Balti kergekeskkaalu meister Pavel Semjonov ning Soome tuntud võitlejad Timo-Juhani Hirvikangas ja Timo Silvennoinen.

Õhtu lõpetab Soome poksikuulsuse Robert Heleniuse ning Venemaa kogenud võitleja Denis Bahhtovi supermatš. Seni karjääri jooksul kõik 21 matši võitnud Heleniuse jaoks on tegemist eelmatšiga detsembris Helsingis toimuvaks Euroopa profitiilimatšiks Erkan Teperiga. Kuid karjääri jooksul 50 matši pidanud ning neist 39 võitnud Bahhtovi ei saa kindlasti alahinnata.

Robert Helenius on kiirelt naasmas maailma tippu. Seda tõestab ka fakt, et Robert Helenius on alustanud teed maailma raskekaalumeistri tiitli suunas. Helenius ei saa Tallinnas kuidagi allahindlust teha, sest eelseisev Euroopa profitiitlimatš on esimeseks ja oluliseks sammuks tõelise tipu suunas. High risk – high gain matši võitja on ilmselt järgmine Vladimir Klitško vastane maailmameistri tiitlimatsis.

Maardu poksistaar Pavel Semjonov tõusis Baltimaade kergekeskkaalu tippu suvel, alistades tiitlimatšis Mirkko Moisari. Viimasel matšil 19 matšist 15 võitnud Semjonov võitis ka  olles Tondiraba jäähallis toimunud Xplosionil üle poolakast Mariusz Biskupskist.

Kokku peetakse õhtu jooksul seitse  poksimatši. Õhtut juhivad Ivo Linna ning Ott Lepland, muusika eest hoolitsevad oma ala parimad.

Posted in Määratlemata.